Zadzwoń do nas
Kujawsko-Pomorskie
795 538 898
Łódzkie
795 538 898
Małopolskie
531 530 902
Mazowieckie
795 538 898
Opolskie
531 530 901
Pomorskie
795 538 898
Śląskie
531 530 900
Strona główna Osuszanie budynków - Gliwice

Osuszanie budynków - Gliwice

Gliwice to jedno z kilkunastu miast, w którym firma MerMar od lat świadczy usługi z zakresu skutecznego osuszania budynków. Jeśli mierzą się Państwo ze skutkami niespodziewanego zalania domu, mieszkania czy innego obiektu - polecamy się Państwa uwadze.

E-mail: katowice@mermar.pl

Telefon: 531 530 900

Czynne od poniedziałku do niedzieli
        w godzinach 7:00 – 21:00

 

Osuszanie budynków Gliwice

Nagłe, intensywne opady deszczu nawalnego, pożar, powódź czy awaria instalacji mogą doprowadzić do zalania. Tylko profesjonalna i szybka reakcja daje pełną skuteczność. Nasza firma działa kompleksowo i co ważne - zawsze na korzyść klienta i na koszt ubezpieczyciela. Ponad 90% prac wykonujemy właśnie z polis.

Dowiedz się więcej

Osuszanie po zalaniu Gliwice

Proces osuszenia budynku po zalaniu to nie lada wyzwanie. Szybkość i zastosowana metoda osuszania zależy głównie od skali szkód, a także w dużej mierze od materiału, z którego wykonana jest dana konstrukcja. Nie można zwlekać z podjęciem działań, gdyż nadmierna wilgoć może doprowadzić do uszkodzenia różnych części budynku, kondygnacji ścian, a także rozwoju grzybów i pleśni.

Dowiedz się więcej

Osuszanie stropodachów Gliwice

Uszkodzona konstrukcja dachu czy też zła jakość materiałów użytych do izolacji stropodachu to najczęstsza przyczyna zalania budynków, na przykład w wyniku przejścia nawałnicy. Osuszanie stropodachów to proces, który w zależności od warunków może zająć sporo czasu - aby był w pełni skuteczny, warto pozostawić przeprowadzenie go profesjonalistom.

Dowiedz się więcej

Osuszanie warstw izolacji Gliwice

Skutki zalania powstałe po akcji gaszenia pożaru czy po awarii instalacji to najczęstsze przyczyny zalewania przestrzeni pod posadzką. Osuszanie warstw izolacji to trudna praca, ale konieczna do wykonania, jeśli chcemy mieć pewność, że mury budynku są suche oraz nie zalęgnie się na nich zagrażająca zdrowiu pleśń. Gdy zajdzie taka konieczność - warto postawić to sprawdzonej firmie.

Dowiedz się więcej

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas, zostaw nam numer, a na pewno odezwiemy się do Ciebie!


Wyślij