ClickCease
Zadzwoń
884 333 330
Strona główna Osuszanie budynków - Skierniewice

Osuszanie budynków - Skierniewice

Skierniewice to jedno z kilkunastu miast, w którym firma MerMar prowadzi swoją działalność. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej ekipy, która szybko i skutecznie pomoże w osuszaniu budynków po zalaniu, polecamy skorzystanie z naszych usług.

Osuszanie budynków - Skierniewice

Choć każdy z nas stara się dbać o swój dom lub mieszkanie najlepiej, jak tylko może, to jednak nie unikniemy nieszczęśliwych wypadków, na które nie mamy żadnego wpływu. Przykładem mogą być nieustające opady deszczu, które w skrajnych przypadkach doprowadzają do zalania naszego budynku lub awaria instalacji wodnej u sąsiada. Dlatego właśnie wychodząc naprzeciw takim sytuacją, firma MerMar oferuje swoje profesjonalne usługi osuszania budynków. Z pomocą wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu proces osuszania zakończy się sukcesem bez względu na powierzchnię budynku i poziom zalania. 

Osuszanie Skierniewice - MerMar

Firma MerMar już od wielu lat specjalizuje się w usługach osuszania budynków, murów oraz w osuszaniu podposadzkowym. To, co nas charakteryzuje to ogromne doświadczenie w branży. W swoim portfolio mamy już kilkaset udanych operacji osuszania różnego rodzaju budynków. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromnym wyzwaniem jest doprowadzenie zalanego budynku do stanu używalności. Swoją pracę wykonujemy w taki sposób, by proces osuszania przebiegł jak najszybciej i z jak najlepszym skutkiem.

Osuszanie budynków, mieszkań, piwnic i garaży - Skierniewice

Każde zlecenie to maksymalne zaangażowanie kadry, która specjalizuje się w procesie osuszania. Bez względu na to, czy zalanie ma miejsce wskutek sił natury, nieporadności sąsiada, czy awarii instalacji hydraulicznej, firma MerMar służy swoim wsparciem oraz wyspecjalizowanym sprzętem, który niejednokrotnie jest niezbędny do wykonania procesu osuszania. Jak wygląda standardowy proces osuszania? Na początku wykonywany jest szczegółowy pomiar poziomu wilgotności, który warunkuje sposób, w jaki osuszanie będzie wykonane. Po ustaleniu planu działania, montowany jest profesjonalny sprzęt, a zespół specjalistów czuwa nad efektami osuszania. 

Osuszanie podposadzkowe Skierniewice

Jednym z najważniejszych procesów, który ma za zadanie doprowadzić budynek do stanu ponownej używalności, jest osuszanie podposadzkowe. Jest to osuszanie warstw izolacji, do której niepostrzeżenie dostała się woda. Zaleganie wody pod posadzką z czasem będzie powodować niszczenie materiału i tworzenie się pleśni. Ta zaś z kolei będzie powodować nieprzyjemny zapach. Osuszanie warstw izolacji polega na wyciągnięciu wody spod posadzki, a następnie wtłoczeniu suchego powietrza pod nią. Podczas wiercenia otworów w podłodze, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe należy zachować szczególną ostrożność , aby nie uszkodzić instalacji.

E-mail: szkody@mermar.pl

Telefon: 884 333 330