Home

Osuszanie domów, mieszkań, piwnic, garaży i obiektów przemysłowych

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu specjalistycznego osuszania domów, mieszkań i budynków po zalaniach. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanej firmy Trotec, pozwalający na sprawne przeprowadzenie poszczególnych prac, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług, przed podjęciem prac wykonujemy pomiar wilgotności w danym domu, garażu czy mieszkaniu. Powtarzamy go po całym procesie. Zestawienie tych parametrów pokazuje, z jakim efektem przebiegło osuszanie. Prowadzimy trzy firmowe oddziały: w Gdańsku, Katowicach i Opolu. Dzięki temu osuszanie budynków realizujemy zarówno dla klientów w północnej, jak i południowej Polsce.

Osuszanie – Gdańsk, Katowice, Opole i inne miasta

Główną usługą naszej firmy jest osuszanie po awariach instalacji, po powodzi, roztopach, gwałtownych ulewach oraz po skutkach gaszenia pożaru.

Osuszanie po zalaniu

Osuszamy wszelkiego rodzaju pomieszczenia (mieszkania, piwnice, garaże, domy, hale), które został zalane w wyniku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, po gwałtownych opadach, po powodzi, pożarze.

Osuszanie podposadzkowe

Specjalizujemy się w osuszaniu stref izolacji w sytuacji, gdy w wyniku zalania woda dostała się pod izolację posadzki (np. w wyniku awarii ogrzewania podłogowego) czy też między izolacje ścian i sufitów (np. sufity i ściany z płyt G-K). W takiej sytuacji osuszanie podposadzkowe niweluje problem znacznie szybciej niż samoistne odparowanie, które mogłoby trwać nawet kilka miesięcy.

Osuszanie technologiczne

Osuszamy wilgoć budowlaną w celu skrócenia czasu realizacji inwestycji budowlanych, szczególnie przy usuwaniu nadmiaru wilgoci po tynkowaniu, wylewkach oraz w celu przyśpieszenia prac wykończeniowych (szpachlowanie, malowanie).

Profesjonalne osuszanie obiektów

Zarówno osuszanie obiektów przemysłowych, jak również osuszanie mieszkań wymaga wiedzy oraz dedykowanego sprzętu, którym dysponujemy. Samodzielne działania mogą okazać się nieefektywne bez profesjonalnego pomiaru poziomu wilgotności przed rozpoczęciem osuszania po zalaniu. Realna ocena sytuacji oraz wdrożenie działań ukierunkowanych na konkretny problem szybko doprowadzą obiekt do wcześniejszego stanu.