Home

Osuszanie domów, mieszkań, piwnic, garaży i obiektów przemysłowych

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu specjalistycznego osuszania domów, mieszkań i budynków po zalaniach. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanej firmy Trotec, pozwalający na sprawne przeprowadzenie poszczególnych prac, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Główną usługą naszej firmy jest osuszanie po awariach instalacji, po powodzi, roztopach, gwałtownych ulewach oraz po skutkach gaszenia pożaru.

Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług, przed podjęciem prac wykonujemy pomiar wilgotności w danym domu, garażu czy mieszkaniu. Powtarzamy go po całym procesie. Zestawienie tych parametrów jest potwierdzeniem skuteczności przeprowadzonych przez nas prac.

Prowadzimy dwa firmowe oddziały: w Gdańsku i Katowicach. Dzięki temu zakres naszych usług obejmuje zarówno północną, jak i południową Polskę.

Osuszanie po zalaniu

Osuszamy wszelkiego rodzaju pomieszczenia (mieszkania, piwnice, garaże, domy, hale), które został zalane w wyniku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, po gwałtownych opadach, po powodzi, pożarze.

Osuszanie podposadzkowe

Specjalizujemy się w osuszaniu stref izolacji w sytuacji, gdy w wyniku zalania woda dostała się pod izolację posadzki (np. w wyniku awarii ogrzewania podłogowego) czy też między izolacje ścian i sufitów (np. sufity i ściany z płyt G-K).

Osuszanie technologiczne

Osuszamy wilgoć budowlaną w celu skrócenia czasu realizacji inwestycji budowlanych, szczególnie przy usuwaniu nadmiaru wilgoci po tynkowaniu, wylewkach oraz w celu przyśpieszenia prac wykończeniowych (szpachlowanie, malowanie).